Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant/ka mebli kuchennych

Atlas-Studio Hamrol SP.J.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie dialogu z klientami i doradztwo w doborze produktów z oferty firmy,

  • projektowanie funkcjonalnych i estetycznych kuchni w otwartości na potrzeby naszych klientów,

  • zawieranie umów z klientami oraz opieka nad przebiegiem ich realizacji,

  • dbałość o zapewnienie wysokiego standardu obsługi.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w projektowaniu zestawów kuchennych oraz zasad ergonomii dotyczących tego obszaru,

  • znajomości branży mebli kuchennych oraz AGD,

  • znajomości programów projektowych (preferowane CAD Kuchnie / CAD Decor)

  • wysokiej motywacji i zaangażowania w wykonywaną pracę,

  • właściwej dla obsługi klienta prezencji, kultury osobistej, życzliwości i uprzejmości;

  • doświadczenie w sprzedaży mebli kuchennych będzie atutem.

To oferujemy

  • inspirującą pracę, w atmosferze koleżeństwa i współpracy, w nowoczesnej i stabilnej firmie,

  • możliwość ciągłego rozwoju swoich kompetencji, zarówno w bieżącej pracy jak i poprzez szkolenia,

  • atrakcyjny system wynagradzania.

Atlas-Studio Hamrol SP.J.

Jesteśmy dystrybutorem marki Atlas Kuchnie – producenta mebli kuchennych klasy premium. Zajmując się kompleksowym wyposażaniem kuchni w nowoczesne meble, AGD i akcesoria, tworzymy dla naszych Klientów wnętrza kuchenne spełniające w pełni ich wizje i oczekiwania.

Jeżeli projektowanie kuchni nie ma przed Tobą tajemnic, a wykonywanie tego zajęcia zawodowo budzi Twój szczery entuzjazm, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.