Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant/ka odzieży chłopięcej - marka Reporter Young

TWA Retail Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

  • Rydlówka 20, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rydlówka 20

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca analiza trendów mody na świecie, tworzenie tablic trendów i materiałów

  • Projektowanie nowych kolekcji pod marką własną zgodnie z trendami od momentu zaprojektowania do wdrożenia do produkcji

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej poszczególnych modeli

  • Współpraca z Technologiem, Grafikiem i Kupcem w zakresie przygotowania produktu, monitoring jakości wykonania zaprojektowanej odzieży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Bardzo dobra znajomość trendów

  • Dobra znajomość języka angielskiego w celu komunikacji ustnej i pisemnej z producentami odzieży

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz programu Corel Draw

  • Kreatywność i poczucie estetyki

  • Podstawowa znajomość zasad kroju i szycia

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji w oparciu o umowę o pracę

  • Dostęp do platform branżowych, trendbooków, narzędzi do analizy trendów

  • Współpracę z grupą profesjonalistów z branży odzieżowej

  • Możliwości poszerzania swoich kompetencji

  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy

  • Kupony zniżkowe do naszych sklepów

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Reporter Young to marka odzieżowa dla dzieci i młodych indywidualistów, którzy wciąż kreują swoją osobowość. Filozofią Reporter Young jest podkreślanie wyjątkowości młodych ludzi w szczególnym dla nich etapie życia - między dzieciństwem a dorosłością. Marka stawia na streetwear, w którym nie brakuje dobrego humoru, nonszalanckiego luzu i młodzieńczego buntu. Inspiracją dla projektantów jest bowiem życie młodych ludzi – pełne przygód oraz mocnych wrażeń, zwariowanych historii i niezapomnianych przeżyć.

Przewiń do profilu firmy

Jesteś pełnym pasji profesjonalistą z branży mody?

Lubisz wyzwania, potrafisz dogadywać się z ludźmi i chcesz oglądać swoje ubrania na młodych nastolatkach?

Jeśli tak, to mamy ofertę dla Ciebie!