Logo Pracuj.pl

Projektant/ka Ubioru

VRG SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

VRG SPÓŁKA AKCYJNA

Pilotów 10

Prądnik Czerwony

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i projektowanie odzieży zgodnej z linią stylistyki marki Wólczanka,
  • Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji,
  • Monitorowanie jakości wykonania projektu od momentu powstania do produkcji,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej oraz tablic trendów i materiałów,
  • Współpracę z dostawcami polskimi oraz zagranicznymi,
  • Analizę trendów obowiązujących w modzie.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale projektowym w firmie odzieżowej,
  • bardzo dobrze znasz panujące trendy w modzie,
  • sprawnie posługujesz się programem MS Office oraz programami graficznymi (Corel, Adobe Photoshop, Ilustrator),
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • doskonale organizujesz swoją pracę,
  • potrafisz i lubisz pracować w zespole,
  • chcesz się z nami rozwijać.

To oferujemy

  • pracę w marce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracę w ambitnym zespole,
  • stabilność zatrudnienia,
  • świadczenia dodatkowe (pakiet rekreacyjny, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie oraz udział w programie lojalnościowym).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami, takimi jak: Vistula, Bytom i Wólczanka. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Projektant/ka Ubioru, Pilotów 10, Prądnik Czerwony, Kraków