Logo Pracuj.pl

Projektant/ka w Branży Konstrukcyjnej

PROJPRZEM S.A.O firmie

  • Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie założeń projektowych
  • projektowanie konstrukcji na etapie koncepcji, projektu budowlanego i wykonawczego, tworzenie dokumentacji technicznej, raportów i opisów technicznych
  • opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie wymaganym przez prawo budowlane i przepisy wykonawcze
  • wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych konstrukcji wg odpowiednich norm
  • weryfikacja dokumentacji projektowych
  • koordynowanie prowadzonych projektów w zakresie konstrukcji
  • pełnienie nadzorów autorskich
  • współpraca z wielobranżowym zespołem projektowym
  • udział w wizjach lokalnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • uprawnienia budowlane do projektowania (mile widziane również uprawnienia wykonawcze)
  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu konstrukcji stalowych i żelbetowych,
  • znajomość oprogramowania CAD
  • znajomość programów 3D (Revit, Tekla, Advance steel)
  • znajomość programów obliczeniowych, np. Robot
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • pracę w biurze projektowym o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego PROJPRZEM S.A. to 70 lat tradycji i doświadczenia, które zobowiązuje Nas do najwyższej jakości usług inżynierskich. Obecnie jesteśmy jedną z najsilniejszych grup inżyniersko-konsultingowych w Polsce, która jest gotowa sprostać wymagającym inwestycjom, zarówno pod względem inżynierskim, ekonomicznym jak i czasowym.

Nasza filozofia działania:

Łączymy doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i efektywnym zarządzaniem. Swoim pracownikom stwarzamy przyjazne środowisko pracy.

Projektant/ka w Branży Konstrukcyjnej, Gliwice