Oferta pracy

Projektant/ka wnętrz

redNet Dom Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

redNet Dom Sp. z o.o.

Warszawa

Warszawa

Studio projektowe redNet Dom jest częścią redNet Property Group, która na rynku nieruchomości zadebiutowała w 2001 roku. Świadczymy usługi w zakresie projektowania i kompleksowego wykończenia wnętrz. Nasze oddziały znajdują się w największych miastach Polski.

Obecnie firma poszukuje kandydat/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław/ Warszawa/ Kraków

Zakres obowiązków:

  • Budowanie relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami, w szczególności poprzez aktywną sprzedaż produktu jakim jest wykończenie wnętrz oraz przygotowywanie projektów aranżacyjnych mieszkań, domów i biur,
  • Samodzielne tworzenie projektów dla klientów jak również wizualizacji do wybranych pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych,
  • Samodzielne projektowanie apartamentów pokazowych dla deweloperów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunkach: architektura wnętrz, architektura, budownictwo,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość programu AutoCAD oraz CadDecor,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub własnej działalności gospodarczej,
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, karta Multi Sport.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV poprzez przycisk:

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firm: INTEGRUM MANAGEMENT Sp. z o.o., redNet Property Group Sp. z o.o., redNet 24 sp. z o.o., redNet Dom Sp. z o.o., Tabelaofert.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Dywizjonu 303 nr 129b w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy