Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant

Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Owocowa 1

Wełnowiec

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Enterprise Architect

Twój zakres obowiązków

• analizowanie i zarządzanie wymaganiami

• projektowanie i modelowanie systemów informatycznych

• tworzenie dokumentacji w zakresie opracowywanych projektów

• definiowanie zadań programistycznych w zakresie opracowanego projektu

• opracowywanie scenariuszy testowych opracowanego projektu

Nasze wymagania

• minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku pracy z podobnym zakresem obowiązków

• doświadczenie w projektowaniu i modelowania systemów informatycznych w architekturze wielowarstwowej, wykonanych w technologii JAVA

• praktyczna znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych

• praktyczna znajomość notacji UML

• praktyczna znajomość Enterprise Architect

• umiejętność analitycznego myślenia

• zaangażowanie w powierzone projekty i kreatywne rozwiązywanie problemów

• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

• wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)

• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

• praca stacjonarnie w Katowicach lub zdalnie

Mile widziane

• znajomość bazy danych PostgreSQL

• znajomość notacji BPMN

• znajomość zagadnień PKI

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę

• pakiet medyczny

• możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa kwalifikacyjna i weryfikacja kompetencji

2

Ustalenie warunków zatrudnienia

3

Zatrudnienie

ZETO KATOWICE dostarcza profesjonalne produkty i usługi informatyczne dla sektora publicznego i prywatnego. Działalność firmy skupia się na tworzeniu systemów informatycznych, w tym aplikacji mobilnych i rozwiązań opartych o analitykę biznesową i Big Data, usługach przetwarzania i zabezpieczanie danych oraz doradztwie kompetencyjnym. ZETO KATOWICE ma bogatą historię, a jako spółka odnosi na rynku sukcesy od 30 lat.

Poszukujemy osoby zainteresowanej udziałem w nieszablonowych projektach informatycznych.

Jeżeli szukasz stabilnej pracy w profesjonalnym zespole i miłej atmosferze – ta oferta jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy