Projektant

Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.

Generała Zygmunta Waltera-Jankego 13

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie wymaganej dokumentacji technicznej / technologicznej

  • Udział w wizjach lokalnych i pomiarach na obiekcie

  • Nadzór autorski przy wdrażaniu opracowań własnych

  • Nadzór projektowy / technologiczny przy realizacji zadań Spółki

  • Współudział w projektach i przedsięwzięciach wielobranżowych i interdyscyplinarnych

  • Współpraca z organizacjami zewnętrznymi (inspektorami klienta, UDT, jednostkami notyfikującymi) i innymi podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (energetyka, mechanika, inżynieria środowiska oraz dyscypliny pokrewne)

  • Wiedza techniczna z zakresu ogólnie pojętej energetyki, procesów technologicznych, fizyki i mechaniki ogólnej

  • Znajomość oprogramowania inżynierskiego (SolidWorks, mile widziana znajomość oprogramowania PDMS/E3D oraz pakietu Bentley)

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodyscyplina, rzetelność, zaangażowanie w pracę i w swój rozwój

  • Znajomość języka angielskiego (na potrzeby odczytu i zapisów w dokumentacji technicznej)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pomoc we wdrożeniu do pracy, współpracę z profesjonalnym zespołem

  • Warunki do solidnego rozwoju zawodowego w szerokim paśmie zagadnień dot. energetyki i przemysłu

  • Szkolenia specjalistyczne w branży projektowania rurociągów

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej oraz Karty MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników