Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant konstrukcji aluminiowych oraz fasad wentylowanych

SOLAR-TECH Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów wykonawczych oraz warsztatowych

  • wykonywanie rysunków produkcyjnych

  • nadzór nad procesem produkcyjnym i realizacją

  • rozliczenie prowadzonego tematu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane

  • minimum 1 - 2 lata stażu na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość programów AutoCad, Robot

  • prawo jazdy kat B

  • min. jeden język obcy w stopniu komunikatywnym z grupy języków: Angielski, Niemiecki, Francuski

To oferujemy

  • pracę w firmie o wysokich standardach działania

  • stabilne warunki pracy

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju osobistego

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

Forma zatrudnienia

  • okres próbny – max 3 miesiące; wynagrodzenie do negocjacji uzależnione od doświadczenia zawodowego

  • umowa o pracę – oferujemy stałą pensję podstawową oraz premie uzależnione od efektów pracy