Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Konstrukcji / Asystent Projektanta Konstrukcji

Precon Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • modelowanie obiektów budowlanych w środowisku BIM z użyciem specjalistycznego oprogramowanie dla prefabrykacji (IMPACT for AutoCAD);

  • projektowanie elementów prefabrykowanych konstrukcji w budynkach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych, inwentarskich oraz w budowlach inżynierskich;

  • analiza statyczna i wytrzymałościowa; wymiarowanie konstrukcji prefabrykowanych w oparciu o Eurocode z uwzględnieniem specyfiki technologii;

  • przygotowywanie rysunków warsztatowych na potrzeby zakładów produkcji;

  • przygotowywanie dokumentacji montażowej oraz planów zbrojeniowych;

  • praca w środowisku międzynarodowym – komunikacja w języku angielskim.

Nasze wymagania

  • dyplom inżyniera budownictwa;

  • bardzo dobra znajomość AutoCAD;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym;

  • wiedza z zakresu projektowanie konstrukcji żelbetowych; doświadczenie w tej dziedzinie będzie atutem;

  • dobra organizacja pracy własnej, rzetelność i terminowość.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • podnoszenie kwalifikacji i rozwój osobisty; zagraniczne wyjazdy szkoleniowe;

  • konkurencyjne wynagrodzenie;

  • elastyczne godziny pracy;

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie całego zespołu;

  • pracę w stylu Skandynawskim – Szacunek, Stabilność i Samodzielność.

  • prywatną opiekę medyczną;

  • owocowe poniedziałki;

  • dla aktywnych dofinansowanie do udziału w zawodach sportowych,

  • możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych.

Jeśli masz otwarty umysł, nie boisz się wyzwań i chcesz znaleźć się wśród specjalistów w branży prefabrykacji, wyślij do nas Swoje CV. Zdobędziesz unikatową wiedzę i poznasz metody projektowania w tej nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się w Polsce technologii budowlanej. Ucząc się od naszych sąsiadów ze Skandynawii, gdzie prefabrykacja jest technologią dominującą i bardzo zawansowaną. Zobaczysz zautomatyzowane zakłady produkcji oraz budowy, gdzie całe piętra powstają w ciągu jednego dnia. Czekamy na Twoją aplikacje!