Oferta pracy

Projektant konstrukcji / Asystent projektanta

WOLF SYSTEM Sp. z o. o.O firmie

  • Budowlana 17, Siemianowice Śląskie
    Siemianowice Śląskie, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

WOLF SYSTEM Sp. z o. o.

Budowlana 17

Siemianowice Śląskie

Twój zakres obowiązków

• przygotowywanie dokumentacji projektowej wykonawczej prefabrykatów w systemie Wolf;

• współpraca z projektantami, zakładem produkcji prefabrykatów oraz wykonawcą na budowie.

Dodatkowy zakres obowiązków dla osób z uprawnieniami budowlanymi:

• przygotowywanie projektów budowlanych w branży konstrukcyjnej;

• stała współpraca z architektami i instalatorami w ramach przygotowywania projektów budowlanych;

• koordynacja prac całego zespołu projektowego w ramach przygotowywania projektów budowlanych;

• spotkania z inwestorem, organizacja spotkań w trakcie procesu projektowania;

• konsultacje z działami sprzedaży, produkcji i realizacji;

• nadzór autorski podczas realizacji budynków.

Nasze wymagania

• ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo;

• doświadczenie w projektowaniu budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej;

• znajomość rynku budowlanego w obszarze budowli kubaturowych;

• wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;

• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

• kreatywność i dyscyplina w projektowaniu;

• zaangażowanie w powierzone zadania i dobra organizacja własnej pracy.

Mile widziane

  • posiadanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej;

  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.

To oferujemy

  • stałą i stabilną pracę w firmie Wolf System;

  • pracę w dynamicznym, rozwijającym się przedsiębiorstwie;

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń w ramach naszego systemu projektowo - realizacyjnego;

  • przyjazną i życzliwą atmosferę współpracy - praca w zgranym zespole Projektantów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne

  • jeden krótszy dzień pracy

Firma Wolf System Sp. z o.o. została założona 26 lipca 1990 r. Początkowo siedziba spółki mieściła się w Tychach, jednak wkrótce rozpoczęto budowę zakładu w Siemianowicach Śląskich, gdzie w 1992 r. firma rozpoczęła swoją działalność produkcyjną.

Dzisiaj firma Wolf System zatrudnia ponad 180 pracowników, których doświadczenie, kwalifikacje, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę sprawiają, że Wolf System to zaufany partner w budowie budynków przemysłowych, hal magazynowych i produkcyjnych, obór, chlewni, kurników, budynków rekreacyjno-sportowych, budynków mieszkaniowych w systemie prefabrykowanym oraz monolitycznych zbiorników żelbetowych.

Przewiń do profilu firmy