PROJEKT-SOLARTECHNIK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Projektant konstrukcji budowlanych (branża PV)

PROJEKT-SOLARTECHNIK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 20 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie projektów wykonawczych konstrukcji budowlanych;

  • opracowywanie rysunków warsztatowych;

  • projektowanie indywidualnych rozwiązań dla Klienta;

  • nadzór nad prowadzonymi projektami;

  • doradztwo w doborze i zastosowaniu produktów;

  • odbywanie sporadycznych, jednodniowych wyjazdów służbowych.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe budowlane;

  • posiadasz uprawnienia budowlane w zakresie projektowania;

  • możesz pochwalić się doświadczeniem zawodowym w projektowaniu konstrukcji stalowych;

  • znasz programy typu CAD;

  • pracowałaś/eś na takich programach obliczeniowych, jak Robot oraz Specbud;

  • jesteś osobą komunikatywną i nie boisz się nowych wyzwań;

  • cechuje Cię skrupulatność, zaangażowanie i samodzielność w pracy;

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenie w prężnie rozwijającej się branży OZE;

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie;

  • komfortowe warunki pracy – ciekawa lokalizacja, duże biuro, wygodne stanowiska pracy;

  • niezbędne narzędzia pracy – laptop oraz telefon.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Nazywamy się Projekt- Solartechnik Group i od ponad 10 lat działamy w branży fotowoltaicznej – najprężniej rozwijającym się obszarze OZE w Polsce. W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na dużych projektach, jakimi są naziemne farmy PV. Nasza załoga skupiona jest w dwóch biurach - w Tomaszowie Mazowieckim oraz Gliwicach, ale część pracowników działa również w terenie. Obecnie, w związku z ogromnym rozwojem firmy, prowadzimy działania rekrutacyjne na obszarze całego kraju.

Przewiń do profilu firmy