Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Konstrukcji Budowlanych (budownictwo przemysłowe)

DEPENBROCK POLSKA SP. ZO.O. SP.K.

Platynowa 5

Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych konstrukcji

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej zgodnej z przepisami, normami oraz specyfikacją techniczną

  • weryfikowanie dokumentacji projektowej oraz przyjętych rozwiązań projektowych

  • rozwiązywanie problemów technicznych na etapie projektowania i realizacji obiektów

  • współpracowanie z działem ofertowania, budowami, zewnętrznymi biurami projektowymi, zakładami prefabrykacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe techniczne – budownictwo (konstrukcje budowlane i inżynierskie)

  • uprawnienie budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji hal przemysłowych i magazynowych

  • min. 5 lat doświadczenia w projektowaniu konstrukcji budowlanych

  • bardzo dobra znajomość norm projektowych

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania inżynierskiego (Robot, RM-WIN itp.)

  • biegła znajomość programów typu CAD

  • umiejętność analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych

  • sumienność, precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dobra organizacja oraz samodyscyplina w pracy

Mile widziane

  • dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego

  • znajomość technologii BIM

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie powyżej średniej rynkowej

  • niezbędne narzędzia pracy

  • prezenty okazjonalne dla pracowników

  • wyjazdy integracyjne w ciekawe kierunki

  • samodzielne stanowisko

  • rozwój zawodowy

  • zatrudnienie w nowocześnie zarządzanej firmie

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • atrakcyjne warunki zakwaterowania podczas delegacji

  • premie uznaniowe

  • możliwość przystąpienia do programu zajęć sportowych, ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, wyznaczającym najwyższe standardy w branży budowlanej. Od kilkunastu lat na rynku polskim oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa przemysłowego, obejmujące cały proces inwestycyjny - od koncepcji, poprzez projekt, aż do oddania obiektu pod klucz.

Więcej informacji na stronie: www.depenbrock.pl

Przewiń do profilu firmy