Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Konstrukcji Budowlanych

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Peikko Polska Sp. z o.o. należy do fińskiej grupy kapitałowej Peikko Group - właściciela marek DELTABEAM® oraz Peikko. Peikko Group jest producentem ukrytego podciągu zespolonego Deltabeam oraz łączników i akcesoriów pod marką Peikko przeznaczonych zarówno dla budownictwa prefabrykowanego jak i monolitycznego. Firma prowadzi działalność w ponad 30 krajach Europy, Bliskiego Wschodu oraz Ameryki Północnej. Zakłady produkcyjne Peikko Group zlokalizowane są na terenie Finlandii, Niemiec, Litwy, Arabii Saudyjskiej, Słowacji oraz Wielkiej Brytanii. www.peikko.pl

    Peikko Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    PROJEKTANT KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH
    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie konstrukcji żelbetowych – prefabrykowanych i monolitycznych z zastosowaniem rozwiązań Peikko
    • sporządzanie dokumentacji projektowej
    • opracowywanie koncepcji projektowych
    • rozwijanie i wdrażanie wewnętrznych standardów Peikko
    • współpraca z biurami projektowymi, zakładami prefabrykacji, inwestorami i generalnymi wykonawcami
    • prezentacje rozwiązań Peikko

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe budowlane – KBI
    • doświadczenie w projektowaniu dużych konstrukcji żelbetowych
    • uprawnienia projektowe
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (AutoCAD, programy inżynierskie)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kategorii B
    • wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • warunki do rozwoju zawodowego w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
    • zagraniczne szkolenia
    • możliwość uczestnictwa w pracach nad rozwojem nowych produktów i oprogramowania
    • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji, pakiet usług medycznych i inne niezbędne narzędzia
    • interesującą pracę w młodym i ambitnym zespole

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego klikając przycisk "Aplikuj".