Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Konstrukcji Budowlanych

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o.
    Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o. należąca do GRUPY ZARMEN jest jedną z wiodących, polskich firm w projektowaniu, budowie i modernizacji obiektów przemysłowych dla wielu sektorów gospodarki. Zatrudniamy obecnie około 860 pracowników posiadających specjalistyczne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie branżowe. Różnorodność naszych działów oraz stanowisk zapewnia wiele możliwości rozwoju kariery. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy ambitnych, utalentowanych i otwartych na nowe wyzwania osób, które chcą zdobyć nowe doświadczenie zawodowe.
    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • Nadzorowanie wszystkich etapów procesu projektowania w zakresie prac asystenckich
    • Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych
    • Uzgadnianie dokumentacji projektowej
    • Wdrażanie postępu technicznego
    • Podejmowanie działań zapobiegających powstaniu niezgodności wyrobów i usług z wymaganiami jakościowymi dotyczącymi obowiązujących norm i zapisów odnoszących się do realizowanych projektów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu dla inwestycji sektora energetycznego
    • Dobra znajomość programu BOCAD (AVEVA)
    • Bardzo dobra znajomość: AutoCAD, ROBOT Structural Analysis (MES powłokowy i bryłowy),
      pakietu RM-WIN, modelowanie 2D i 3D
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność oraz terminowość
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole
    • Możliwość awansu zawodowego w strukturach grupy kapitałowej
    • Pracę przy dużych i innowacyjnych projektach
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań i odpowiedzialności
    • Możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Dostęp do opieki medycznej, ubezpieczenia grupowe
    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ
    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.energomontaz-zachod.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

    Informujemy, że:
    • Administratorem podanych przez kandydata danych osobowych jest Energomontaż Zachód Wrocław sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chłodnej 51;
    • podanie danych jest dobrowolne, lecz wymagane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji;
    • podane dane nie będą udostępniane innym podmiotom;
    • podane dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji;
    • kandydat ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    • uczestnik rekrutacji ma prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia i cofnięcia zgody na przetwarzanie.