Oferta pracy

Projektant Konstrukcji Budowlanych

MABUDO Sp. z o. o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Czym jest MABUDO?
  1. Przedsiębiorstwem posiadającym 30 letnie doświadczenie w projektowaniu oraz fabrycznej produkcji budynków.
  2. Nasza wizja to:
    1. dostarczanie wysokiej jakości, przekraczających oczekiwania  Klientów, domów i mieszkań w czasie znacznie krótszym w porównaniu do tradycyjnej budowy,
    2. stosowanie nowoczesnych technologii dla poprawy efektywności procesu budowlanego z korzyścią dla Klientów, Inwestorów oraz innych uczestników procesu budowlanego.
  3. Z naszą ofertą obecni jesteśmy na rynku polskim oraz rynkach europejskich między innymi niemieckim i szwedzkim.
  4. W 2016 roku MABUDO stało się członkiem grupy holdingowej URBA, co pozwoliło na uzyskanie synergii pomiędzy działalnościami deweloperską, architektoniczną i produkcyjną i umożliwiło dynamiczny wzrost spółki.
Dla Kogo jest MABUDO?
  1. Dla Klientów, poszukujących nowoczesnych i ekologicznych domów lub mieszkań, które dostarczone będą im szybko i w standardzie przekraczającym ich oczekiwania.
  2. Dla Pracowników, chcących się rozwijać, wraz z rozwojem firmy.
  3. Dla Partnerów, chcących budować swoją przewagę konkurencyjną stosując nowoczesną technikę budowania.
W MABUDO wspieramy rozwój zawodowy ludzi, budujemy kulturę organizacji uczącej się, stale podnosząc jej standardy.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki  poszukujemy Projektanta Konstrukcji Budowlanych do naszego zespołu! Praca stacjonarna w Krakowie.

Chcesz poznać technologie, które są przyszłością budownictwa?
Szukasz możliwości dołączenia do interdyscyplinarnej ekipy konstruktorów i architektów?
Zależy Ci na pracy w przyjaznej atmosferze?
Dołącz do nas!
Dział Projektowania Konstrukcji i Rozwoju Produktu

Opis stanowiska:

  • Współuczestnictwo w opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz warsztatowych w zakresie konstrukcji budowlanych w szczególności elementów prefabrykowanych
  • Współuczestnictwo w pracach nad rozwojem elementów prefabrykowanych wielkogabarytowych
  • Praca w środowisku CAD 2D/3D
  • Wykonywanie obliczeń statystycznych i wytrzymałościowych wg norm EC
  • Opracowywanie rysunków wykonawczych i warsztatowych konstrukcji żelbetowych
    i stalowych dla potrzeb rynku krajowego i zagranicznego
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów
  • Współuczestnictwo w nadzorze nad zgodnością tworzonego projektu z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną koncepcją projektu
  • Współuczestnictwo w szkoleniach branżowych oraz targach z zakresu budownictwa
  • Stała współpraca z działami jakości, przygotowania produkcji oraz architektem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (wymagany kierunek: budownictwo, specjalność: Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie, Teoria Konstrukcji itp.)
  • Uprawnienia budowlane do projektowania konstrukcji bez ograniczeń – warunek konieczny
  • Doświadczenie (min. 4 lata) przy projektowaniu obiektów konstrukcji żelbetowych w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym, jednorodzinnym i przemysłowym, w tym obiektów prefabrykowanych.
  • Dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego oraz warunków technicznych i norm konstrukcyjnych
  • Bardzo dobra znajomość programu typu CAD oraz programów do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych – warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku BIM
  • Mile widziana znajomość programów Dlubal Rfem, Advance Design, Autodesk Robot Structural oraz powszechnie używanych kalkulatorów inżynierskich
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz angielskiego technicznego w stopniu umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji
  • Umiejętność tworzenia procedur obliczeniowych w programach typu EXCEL, Calc.

Oferujemy

  • Pracę w młodym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pozytywna atmosfera
  • Ubezpieczenie NNW
  • Prywatna opieka medyczna
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez URBA Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy