Oferta pracy

Projektant Konstrukcji Budowlanych

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta międzynarodowej firmy produkcji budowlanej

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie obliczeń statystycznych i dokumentacji technicznych hal namiotowych

  • Pełnienie funkcji projektanta lub projektanta sprawdzającego w realizowanych przez firmę projektach

  • Opracowywanie nowych koncepcji, wdrożeń i rozwiązań na rynki europejskie

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej, warsztatowej, zestawień materiałowych

  • Opracowywanie nowych koncepcji, wdrożeń, i rozwiązań

  • Doradztwo techniczne wobec klientów, jeżeli zaistnieje taka konieczność

  • Dokumentowanie i archiwizowanie prac konstrukcyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie techniczne: inżynier budownictwa, technik budowlany

  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno– budowlanej

  • Znajomość środowiska CAD

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podejmowania wyzwań

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Komfortowe warunki pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • bonusy na święta