Oferta pracy

Projektant Konstrukcji Budowlanych

MandoriaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Rzgów, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista (Mid / Regular)

Opis Stanowiska:

  • Poszukujemy inż. budownictwa, projektanta konstrukcji stalowych/żelbetowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: budownictwo;
  • uprawnienia projektowe/wykonawcze;
  • doświadczenie na podobnym lub pokrewnym stanowisku;
  • dobrą obsługę komputera wraz z projektowaniem w programach typu CAD, programach do projektowania konstrukcji stalowych/ żelbetowych;
  • czynne prawo jazdy kat „B".

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projekcie;
  • elastyczność w formie zatrudnienia;
  • dopuszczamy pracę częściowo zdalną;
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Administratorem danych jest Ptak S.A. z siedzibą w 95-030 Rzgów, ul. Żeromskiego 6. Dane  będą przetwarzane na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późń. zm.) oraz aktów wykonawczych, Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - dalej "Rozporządzenie") w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji i zawarcia umowy o pracę.

Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy, współpracownicy, dostawcy usług hostingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne do zawarcia umowy. Dane przetwarzane będą przez okres 12 miesięcy chyba, że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.

Przysługuje Pani/ Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy