Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Konstrukcji

POLSKA KORPORACJA FOTOWOLTAICZNA S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz dobór rozwiązań konstrukcyjnych dla instalacji fotowoltaicznych (dachowych i gruntowych)

  • Sporządzenie ekspertyz technicznych oraz inwentaryzacjach obiektów istniejących

  • Tworzenie koncepcji rozwiązań indywidualnych

  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej budowlanej, wykonawczej i warsztatowej

  • Sporządzenie kosztorysów oraz przedmiarów robót branży konstrukcyjnej

  • Przygotowanie zestawień materiałowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie inżynierskie (preferowane: budownictwo)

  • Posiadanie uprawnień do projektowania w branży konstrukcyjno-budowlanej

  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata

  • Znajomość inżynierskich programów do obliczeń

  • Bardzo dobra znajomość pakietu programów MS OFFICE, Autocad,

  • Znajomość programu kosztorysowego: Norma, BIMestiMate lub podobnego

  • Praktyczna umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie

  • Kreatywność

  • Dobra wyobraźnia przestrzenna, ogólna znajomość zagadnień projektowych oraz zagadnień materiałowych i wytrzymałościowych

  • Umiejętność współpracy w zespole – aktywny członek zespołu projektowego

To oferujemy

  • Atrakcyjnego wynagrodzenia składającego się z podstawy oraz systemu premiowego

  • pracę w oparciu o umowę o pracę lub w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji finansowanych przez Spółkę

  • 50% finansowanie opieki zdrowotnej w ENEL-MED dla pracownika i członków jego rodziny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A. jest Spółką działającą na terenie Polski w obszarze projektowania i montażu średnich i dużych inwestycji fotowoltaicznych dla klientów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy