Projektant Konstrukcji

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-08-03
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2017-09-02)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

MOTA-ENGIL Central Europe S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży budowlanej w Polsce. Główne obszary działalności firmy to budownictwo infrastrukturalne i kubaturowe, usługi środowiskowe, nieruchomości oraz prace elektroenergetyczne. Firma istnieje na polskim rynku od 1997 roku, przez ten czas realizując ponad 500 inwestycji w całym kraju.

MOTA-ENGIL Central Europe S.A. jest częścią międzynarodowego holdingu MOTA-ENGIL Group, działającego na terenie 20 krajów w Europie, Afryce oraz Ameryce Łacińskiej. Roczne obroty firmy to ponad 2 miliardy euro, co plasuje ją wśród czołówki największych światowych koncernów budowlanych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

  • wsparcie działu przygotowania ofert w analizie projektów, ich optymalizacji,
  • wsparcie przygotowania produkcji w opracowaniu optymalizacji oraz rozwiązań projektowych/materiałowych,
  • wsparcie działu gwarancji,
  • analiza i weryfikacja dokumentacji budowlanej i wykonawczej,
  • identyfikowanie potencjalnych problemów w realizacji,
  • wykonywanie obliczeń statycznych, dokumentacji budowlanej, wykonawczej i warsztatowej,
  • utrzymywanie dobrych kontaktów z projektantami,
  • współpraca z projektantami innych branż.

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (budownictwo),
  • minimum 7letnie doświadczenie w pracy przy projektach,
  • doświadczenie w pracy w budownictwie kubaturowym,
  • umiejętność wykonywania obliczeń statycznych konstrukcji,
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w wykonywaniu obliczeń tymczasowych konstrukcji zabezpieczeń wykopów będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • aktualna przynależność do izby samorządu zawodowego,
  • umiejętność analizowania projektów min. w zakresie technologii wykonania,
  • znajomość prawa budowlanego, aktualnych warunków technicznych,
  • znajomość obowiązujących norm,
  • znajomość rynku budowlanego (stosowane materiały, rozwiązania, technologie),
  • dobra znajomość AutoCAD,
  • dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel),
  • dobra znajomość j. angielskiego, w tym słownictwa technicznego,
  • proaktywne podejście, chęć aktywnego uczestnictwa w projekcie, implementacji nowych rozwiązań i usprawnień,
  • dobra organizacja pracy, sumienność,
  • wysoka dostępność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie (na podstawie umowy o pracę),
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji wśród najlepszych specjalistów z branży,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe)

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych,
Dz. U. Nr 133, poz. 883”

opisopisopis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się