Projektant konstrukcji maszyn

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą linii produkcyjnych, taśmociągów,
systemów mieszania i dozowania, silosów na cement, zbiorników, mieszalni, itp.

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki

  • modelowanie 3D,
  • wykonywanie dokumentacji technicznej,
  • samodzielne prowadzenie projektów, konstruowanie i projektowanie konstrukcji stalowych, części maszyn i urządzeń przy użyciu techniki 2D i 3D,
  • wykonywanie projektów, rysunków złożeniowych, wykonawczych i opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami,
  • ulepszanie, doskonalenie i modernizacja istniejących, a także wdrażanie nowych rozwiązań,
  • ścisła współpraca z działem technologicznym i wydziałem produkcyjnym w zakresie poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań obniżających koszty produkcji,
  • bieżące wprowadzanie zmian i poprawek konstrukcyjnych zgodnie z obowiązującymi normami,
  • współpraca z innymi działami, udzielanie odpowiedzi na zapytania, wsparcie w rozwiązywaniu problemów związanych z konstruowaniem, projektowaniem i wykonaniem,
  • przygotowywanie raportów, zestawień i specyfikacji technicznych,
  • prowadzenie nadzoru nad aktualnością i kompletnością dokumentacji rysunkowej,
  • prowadzenie nadzoru nad wykonaniem konstrukcji stalowych.

Wymagania

  • doświadczenie w konstruowaniu maszyn i urządzeń (min. 5 lat na podobnym stanowisku),
  • znajomość programów do projektowania 3D,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • odpowiedzialność,
  • dokładność,
  • umiejętność podejmowania decyzji.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie, stwarzającej możliwości rozwoju osobistego, podnoszenia kwalifikacji, rozwoju kompetencji i budowania kariery zawodowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"