Projektant Konstrukcji Stalowych - BIM

Give Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Żelazna 15b
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Give Poland Sp. z o.o.

Żelazna 15b

Katowice

www.givesteel.com

Give Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach jest prężnie rozwijającym się biurem projektowym konstrukcji stalowych. Firma świadczy swoje usługi dla duńskiej spółki Give Steel A/S, która dostarcza swoje produkty na rynki skandynawskie (m. in. Dania, Norwegia, Szwecja, Islandia) oraz na rynek niemiecki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie modeli i rysunków warsztatowych w oprogramowaniu BIM
  • ścisła współpraca z siedzibą w Danii – kierownikami poszczególnych projektów, działem produkcji, montażu i kontroli jakości
  • praca w międzynarodowym środowisku

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany tytuł inżyniera budownictwa)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, sumienność i dokładność
  • znajomość programu Tekla Structures będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • szkolenia i opieka mentora w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w oprogramowaniu BIM
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy (laptop, telefon służbowy)
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, rozwoju zawodowego i budowania ścieżki kariery
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • pakiet MultiSport, chill room, imprezy integracyjne (w tym wyjazdy do Danii)

Oprócz tego, że oferujemy stabilne warunki pracy i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, stawiamy na rozwój naszej kadry.

Inżynierowie w Give Poland nie tylko pracują na najnowszym sprzęcie i oprogramowaniu – ponadto mają możliwość współpracy z ekspertami w zakresie projektowania konstrukcji stalowych na rynkach skandynawskich – tak zróżnicowanych jeśli chodzi o wymagania. Projekty przygotowujemy w ścisłej współpracy z działami produkcji i montażu, które to kładą nacisk na to, żeby nasze rozwiązania były nie tylko bezpieczne, ale i w pełni zoptymalizowane.

Dodatkowo w naszej katowickiej siedzibie czeka na Ciebie zgrany zespół, który ceni sobie profesjonalną i przyjemną atmosferę pracy, świetnie przygotowane stanowisko, telefon służbowy oraz komfort związany z wystarczającą ilością miejsc parkingowych dla dojeżdżających do pracy samochodem.

Poza tym, co najmniej raz w roku nasi najzdolniejsi inżynierowie podróżują do siedziby głównej w Jutlandii Środkowej i w różne rejony Skandynawii, gdzie mają okazję stanąć „oko w oko” z projektowanymi przez siebie konstrukcjami i tym samym skonfrontować swoją wiedzę teoretyczną
z praktyką.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy