Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant konstrukcji stalowych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z branży telekomunikacyjnej i energetycznej poszukuje kandydata na stanowisko

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych stacji bazowych telefonii komórkowej

    Wymagania:

    • doświadczenie w wykonywaniu prac projektowych dla telefonii komórkowej,
    • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w branży konstrukcyjno-budowlanej,
    • prawo jazdy kat. B
    • aktywność, samodzielność, zorientowanie na osiąganie celów
    • obowiązkowość i lojalność

    Oferujemy:

    • pracę w młodym i dynamicznym zespole w ramach międzynarodowego holdingu
    • odpowiednie narzędzia pracy
    • szkolenia
    • możliwość rozwoju

    CV prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj teraz pod ogłoszeniem.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).