Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Projektant Konstrukcji Stalowych

Forglass Sp. z o.o.O firmie

  • Wadowicka 8A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Forglass Sp. z o.o.

Wadowicka 8A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie konstrukcji stalowych w programie Graitec Advance Design, Idea Statica

  • Tworzenie modeli konstrukcji stalowych w programie Advance Steel

  • Uzgodnienia techniczne międzybranżowe

  • Przygotowywanie koncepcji projektowych oraz uzgodnienia z klientem

  • Pełnienie nadzoru autorskiego na budowach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo w specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie lub teoria konstrukcji inżynierskich

  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych i/lub żelbetowych w dziedzinie budownictwa przemysłowego i/lub ogólnego min. 3 lata

  • Znajomość oprogramowania Autocad Advance Steel, Graitec Advance Design, Idea Statica,

  • Znajomość Eurokodów

  • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie, samodzielność, kreatywność

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu A2/B1

To oferujemy

  • Ambitną, rozwijającą pracę

  • Urozmaicony charakter zadań

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Międzynarodowe doświadczenia

  • Pracę w profesjonalnym zespole

  • Pracę wśród życzliwych ludzi

  • Partnerskie traktowanie

  • Stabilność zatrudnienia

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Uczciwe wynagrodzenie

  • Możliwość uzyskiwania premii

  • Lekcje języka angielskiego z Native Speakerem w godzinach pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • Przestronne biuro

  • Nauka języków w pracy

  • Warsztaty integracyjne

“Progress through technology” oznacza, że łączymy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji szkła z najbardziej zaawansowaną technologią w projektowaniu, inżynierii, produkcji i stawianiu pieców szklarskich oraz zestawiarni dla naszych klientów – producentów wyrobów szklanych, opakowań, float, szkła wodnego oraz włókna szklanego. Firma zatrudnia 250 pracowników, w tym 95 inżynierów.

Przewiń do profilu firmy