Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Projektant konstrukcji stalowych

HALSTAR Świderscy sp.k.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Przemysłowa 4

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie obliczeń hal o konstrukcji stalowej

  • Opracowywanie detali wykonawczych

  • Współpraca z działem zajmującym się tworzeniem rysunków warsztatowych

  • Wsparcie przy przygotowywaniu ofert w zakresie konstrukcji

  • Wykonywanie obliczeń fundamentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne/wyższe – budownictwo

  • Wiedza z zakresu budownictwa i konstrukcji stalowych

  • Doświadczenie min. 2 lata przy projektowaniu konstrukcji stalowych

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Dyspozycyjność, sumienność, dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość obsługi programu RSTAB/RFEM, Frilo Statik, Allplan

  • Uprawnienia budowlane do projektowania

  • Znajomość języka niemieckiego

Wszystkich zainteresowanych kandydatów, którzy spełniają powyższe warunki prosimy o kontakt mailowy.

Uprzejmie informujemy, że wszystkie aplikacje zostaną rozpatrzone lecz zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Firma Halstar / ITC Metalcon jest częścią międzynarodowej grupy produkującej i sprzedającej hale modułowe i konstrukcje stalowe o szerokim spektrum przeznaczenia, od magazynów i hal produkcyjnych przez hale handlowe i sportowe aż po hangary, ujeżdżalnie i inne obiekty wyspecjalizowane.

Działamy od blisko dwudziestu lat i poszczycić możemy się kilkuset realizacjami na terenie całej Europy.

Przewiń do profilu firmy