Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant konstrukcji stalowych

NEDCON-SILESIA

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • praca w Dziale Technicznym - projektowanie systemów wysokiego składowania , konstrukcji stalowych (przygotowywanie dokumentacji ofertowej i wykonawczej)

  • aktywny udział w pracach nad rozwojem produktu

  • wykonywanie obliczeń statycznych

  • współpraca z Działem Handlowym i Działem Realizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - absolwenci (kierunek budownictwo, mechaniczny)

  • bardzo dobra znajomość obsługi programu AutoCAD

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office

Mile widziane

  • 1-2 lata doświadczenia zawodowego

  • wiedza z zakresu obliczeń statycznych i wymiarowania konstrukcji stalowych

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjny system premiowy

  • praca w zespole odpowiedzialnych ludzi, w atmosferze współpracy i wzajemnego szacunku

  • współpraca z doświadczonymi projektantami

  • dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy z dziedziny cienkościennych konstrukcji stalowych (zespół uczestniczy w tworzeniu europejskich norm branżowych)

  • perspektywy rozwoju

  • dofinansowanie do benefitów (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, spotkania integracyjne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

Nedcon Silesia jest międzynarodową firmą zajmującą się projektowaniem i instalacją przemysłowych systemów składowania. Realizujemy projekty od standardowych po zaawansowane technologicznie typu "custom made" w Polsce i krajach Europy środkowo-wschodniej. Naszymi Klientami są firmy otwarte na twórcze i specjalistyczne podejście do zagadnień projektowania i wykonawstwa.

Misja Nedcon Silesia: działać tak, aby nasi partnerzy oprócz satysfakcji z produktu, doświadczali satysfakcji z bycia naszymi klientami. Tworzyć projekty w zmotywowanym zespole szanujących się ludzi.

Przewiń do profilu firmy