Projektant Konstrukcji Stalowych / Structural Engineer

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 21.12.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 20.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    APPLY Poland Sp. z oo. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą w Krakowie, dostarczającą wielobranżowe usługi projektowe dla przemysłu ropy naftowej i gazu na rynku europejskim.

    W związku z rozwojem firmy i uzyskaniem wieloletnich umów ramowych na obsługę projektową ponad 10 platform wiertniczych (Statoil, ENI, Lundin), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    STR1706

    Opis stanowiska:

    • Wykonywanie obliczeń statycznych konstrukcji stalowych w ramach projektów modyfikacji na platformach wiertniczych
    • Wykonywanie obliczeń połączeń stalowych
    • Opracowywanie procedur montażu konstrukcji oraz urządzeń
    • Dostarczanie wytycznych projektowych inżynierom konstruktorom
    • Sprawdzanie modeli 3-D oraz rysunków wykonawczych
    • Sporządzanie raportów obliczeniowych oraz opisów prac montażowo-wykonawczych
    • Uczestnictwo w międzybranżowych spotkaniach projektowych oraz z klientem

    Wymagania:

    • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji przemysłowych – preferowane przemysł przetwórstwa ropy i gazu
    • Minimum 8 lat doświadczenia zawodowego
    • Doświadczenie w przestrzennym projektowaniu konstrukcji oraz obliczeniach analitycznych. Znajomość programów Staad.Pro oraz Sesam.Genie będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość konstrukcyjnego pakietu norm projektowych Eurokod. Znajomość norm NORSOK będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość systemu PDMS będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Dobre zdolności analityczne
    • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole specjalistów
    • Motywacja i proaktywne nastawienie

    Oferujemy:

    • Cenne doświadczenie projektowe w branży Oil&Gas, dla obiektów typu „offshore’ (platformy wiertnicze)
    • Możliwość zdobywania dalszego doświadczenia w środowisku specjalistów
    • Możliwość dalszego rozwoju poprzez szkolenia, w tym szkolenie niezbędne do pracy na obiektach typu „offshore”, w rejonie Norweskiego Szelfu Kontynentalnego
    • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe i inne benefity
    • Elastyczne godziny pracy
    • Bardzo przyjazną atmosferę w biurze

    Prosimy o załączenie CV w języku angielskim.

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez APPLY POLAND SP. Z O.O. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.