Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Projektant Konstrukcji Stalowych

WOOD THILSTED POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Jako Wiodący Projektant Konstrukcji Stalowych (Lead Structural Engineer), Twoim głównym zadaniem będzie budowanie i kierowanie zespołem inżynierów w realizacji wysokiej jakości projektów konstrukcji wsporczych dla morskich farm wiatrowych (MFW) w Polsce, ale także dla wielu europejskich i światowych farm wiatrowych.

  • Realizacja projektów w zakresie posadowienia turbin wiatrowych na dnie morskim (m.in. konstrukcje monopalowe i wielopodporowe wieże typu ‘jacket’).

  • Koordynacja prac zespołu nad projektowaniem konstrukcji nośnej przy pełnym zrozumieniu zasad fizyki dotyczących obciążeń dynamicznych, w tym sprawdzanie wykonanych obliczeń konstrukcyjnych oraz modeli i analiz inżynierskich.

  • Tworzenie dokumentacji projektowej, w tym szczegółowych raportów inżynierskich, w zakresie wymaganym przez prawo budowlane i przepisy wykonawcze oraz ich weryfikacja pod względem zgodności z warunkami technicznymi.

  • Przygotowywanie zakresu prac do ofert i przetargów na czynności inżynierskie na poziomie projektowym i wykonawczym.

  • Współpraca z kierownikiem projektu i wkład w zarządzanie harmonogramem prac, budżetem i rejestrem ryzyka.

  • Wspieranie firmy w rozwoju i pozyskiwaniu nowych projektów inżynierskich i budowlanych w polskiej branży morskiej energetyki wiatrowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – budowlane (studia magisterskie) na kierunku inżynieria lądowa.

  • Doświadczenie zawodowe (min. 8 lat) w projektowaniu konstrukcji stalowych: modelowanie, wykonywanie obliczeń statycznych, zmęczeniowych i dynamicznych, sporządzanie opisów i raportów obliczeniowych oraz specyfikacji technicznych.

  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej.

  • Zdolność i otwartość do pracy zespołowej w międzynarodowym środowisku.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne w relacjach z klientami i partnerami.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Dobra znajomość zagadnień z dziedziny wytrzymałości zmęczeniowej konstrukcji budowlanych.

  • Wiedza techniczna w zakresie obciążenia budowli morskich od oddziaływań środowiskowych (wiatru, fal morskich i lodu).

  • Znajomość obsługi programów analitycznych i języków programowania (np. Matlab, Python).

  • Biegłe posługiwanie się normami (Eurokody).

  • Doświadczenie w realizacji projektów multidyscyplinarnych.

  • Umiejętność integracji z zespołem i odpowiedzialne podejście do pracy zdalnej.

  • W zamian oferujemy doskonałe możliwości wpływania na codzienną pracę z dużą dozą elastyczności, rozwijania nowych kompetencji i pracy nad ciekawymi zadaniami.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w trybie hybrydowym w międzynarodowej firmie,

  • możliwość uczenia się od najlepszych ekspertów,

  • przyjazną atmosferę w zespole,

  • elastyczny czas prac,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, służbowy telefon i wiele innych).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • korporacyjna karta kredytowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

O nas

Wood Thilsted to międzynarodowa firma inżynierska świadcząca usługi projektowe i doradcze dla sektora energetyki odnawialnej w zakresie realizacji projektów i rozwoju morskich farm wiatrowych począwszy od wstępnych badań i rozwiązań technicznym aż do końcowych etapów wykonawczych i eksploatacyjnych.

Naszym klientom oferujemy inżynierskie usługi projektowe i analityczne konstrukcji morskich turbin wiatrowych posadowionych na dnie jak i pływających, a także usługi geotechniczno-inżynierskie oraz doradztwo w zakresie zarządzania inwestycjami farm wiatrowych. Jako firma dążymy do innowacyjności, doskonałości technicznej i zapewnienia jak najlepszej ogólnej wartości projektom rozwijanym przez naszych klientów. Pragniemy pielęgnować właściwą kulturę pracy opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu, dzieleniu się wiedzą oraz dobrej atmosferze towarzyskiej.

Jesteśmy zaangażowani globalnie w wielodyscyplinarne projekty zlokalizowane w Europie Północnej, Azji, Australii i Ameryce Północnej. Nasza firma zatrudnia obecnie ponad 170 pełnych pasji światowych ekspertów pracujących głównie w naszych biurach w Wielkiej Brytanii i Danii. Rozwijamy się też dynamicznie w nowych strategicznych obszarach takich jak Polska i dlatego do naszego nowo otwartego biura w Warszawie poszukujemy zdolnego i ambitnego projektanta konstrukcji, który podziela naszą pasję i zaangażowanie w transformację energetyczną i chciałby z nami rozwijać zieloną gospodarkę w Polsce i na Świecie.