Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Konstrukcji

Schuessler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Międzybranżowa koordynacja prac projektowych i bieżąca współpraca z projektantami innych branż.

  • Współpraca z innymi interesariuszami projektów.

  • Organizacja i nadzór pracy asystentów.

  • Nadzór nad kosztami projektów oraz ich terminową realizacją.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, specjalizacja: konstrukcje budowlano inżynierskie lub mosty i budowle podziemne.

  • Uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny.

  • Dobra znajomość AutoCAD oraz programów do obliczeń – Midas Civil lub Robot.

  • Znajomość Revit będzie dodatkowym atutem

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za realizowane działania.

  • Umiejętność pracy zespołowej, dokładność, sumienność.

  • Duża samodzielność i inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

Chcielibyśmy skorzystać z Państwa wiedzy i doświadczenia, które może pomóc w kształtowaniu naszej firmy i inicjowaniu przyszłych zmian. W zamian za to możecie Państwo oczekiwać zróżnicowanego środowiska pracy opartego na partnerstwie i otwartości, szkoleń zawodowych, zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, pakietu socjalnego (opieka medyczna, karta Multisport, owocowe dni, sala gimnastyczna, lekcje j. niemieckiego) oraz możliwości przyłączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Schuessler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o.

Schuessler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o. należy do niemieckiej Grupy SCHÜßLER – PLAN, która zatrudniając 900 pracowników w 20 biurach w Niemczech i w Polsce, oraz wykonując wymagające zadania w zakresie projektowania

i zarządzania w budownictwie, w tym m.in. w zakresie konstrukcji inżynierskich oraz budownictwie infrastrukturalnym należy do grupy wiodących biur inżynieryjnych.

Przewiń do profilu firmy