Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Konstrukcji

SYSTRA S.A. Oddział w PolsceO firmie

  • Komandorska 12, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SYSTRA S.A. Oddział w Polsce

Komandorska 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w wykonywaniu projektów zagranicznych i polskich w zakresie branży konstrukcyjnej: wykonywanie rysunków zbrojeniowych, projektowanie fundamentów palowych i bezpośrednich,

  • Udział w opracowywaniu rozwiązań branży konstrukcyjnej

  • terminowe realizowanie projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji Konstrukcje Budowlane

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania inżynierskiego: Concrete/Steel, Microstation, Robot

  • Doświadczenie w rysowaniu stalowych/żelbetowych konstrukcji zbrojeniowych

  • Znajomość języka angielskiego w tym technicznego

  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej organizacji

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia

Grupa SYSTRA S.A. jest szybko rozwijającym się, międzynarodowym biurem projektowym, prowadzącym działalność w około 90 krajach Europy, Azji, Afryki i Ameryki, zajmującym czołową pozycję na świecie w dziedzinie projektowania komunikacji miejskiej i kolejowej.

W ramach rozwoju Oddziału we Wrocławiu, poszukujemy otwartych na nowe wyzwania i ambitnych pracowników na stanowisko: PROJEKTANT KONSTRUKCJI.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości zawierającej CV i list motywacyjny w języku polskim oraz angielskim za pomocą przycisku aplikowania.