Oferta pracy

Projektant Konstrukcji

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

  • Zwycięska 41, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Zwycięska 41

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie obliczeń statyczno - wytrzymałościowych oraz wymiarowanie konstrukcji żelbetowych i stalowych;

  • Opracowanie dokumentacji projektowej konstrukcji w środowisku 3D;

  • Samodzielne projektowanie konstrukcji na etapie projektu koncepcyjnego, budowlanego, wykonawczego oraz warsztatowego;

  • Opracowywanie i weryfikacja dokumentacji technicznej;

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na etapie projektowania i realizacji;

  • Koordynowanie prowadzonych projektów w zakresie konstrukcji, zapewniające ukończenie prac zgodnie z przyjętym harmonogramem i budżetem;

  • Analizy optymalizacyjne;

  • Współpraca z Zespołami Pozyskiwania Kontraktów;

  • Współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek budownictwo);

  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno -budowlanej;

  • Biegła znajomość oprogramowania CAD;

  • Znajomość programów obliczeniowych SCIA Engineer, Robot Structural Analysis, Dlubal Craneway, Idea Statica;

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji żelbetowych.

  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji sprężonych – mile widziane;

  • Doświadczenie w projektowaniu elementów prefabrykowanych lub pacy w zakładzie prefabrykacji – mile widziane;

  • Znajomość Tekla Structures – mile widziane.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy

  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży

  • Szeroki pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

Atlas Ward Polska to jedna z trzech najdynamiczniej rozwijających się firm o najwyższych przychodach w Polsce. Jako generalny wykonawca oraz lider budownictwa wielkopowierzchniowego i kubaturowego realizuje inwestycje dla czołowych rynkowych graczy. Firma specjalizuje się w budowie parków logistycznych, obiektów magazynowych, produkcyjnych, handlowo-usługowych i biurowych. Wyróżnia ją ponad 20-letnie doświadczenie, mocna pozycja rynkowa oraz ambitna wizja rozwoju. Siedziba Atlas Ward Polska znajduje się we Wrocławiu, firma posiada również oddziały w Krakowie, Poznaniu i Szczecinie. Inwestycje realizuje na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy