Oferta pracy

Projektant konstrukcji żelbetowych - prefabrykowanych

TERMAT Sp. z o.o.O firmie

TERMAT Sp. z o.o.

Do Termatu 1

Środa Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i zatwierdzanie projektów konstrukcji prefabrykatów betonowych i żelbetowych wraz z ich optymalizacją w zależności od technologii wytwarzania.

  • Opracowywanie i zatwierdzanie obliczeń i analiz projektowych.

  • Nadzór nad zgodnością produkcji z dokumentacją prefabrykatów niestandardowych.

  • Opracowywanie, modyfikowanie i zatwierdzanie specyfikacji do dokumentacji prefabrykatów.

  • Poszukiwanie, aktualizacja i wdrażanie nowych rozwiązań związanych z technologią projektowania/wytwarzania/montażu elementów prefabrykowanych.

  • Współpraca z działem logistycznym oraz działem produkcji.

  • Optymalizacja i aktualizacja parametrów technicznych wyrobów, zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym i przepisami z zakresu wyrobów z budowlanych.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne, budowlane (lub ostatni rok studiów).

  • Uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej/ lub chęć nauki, zdobywania uprawnień (Asystent Projektanta).

  • Dobra obsługa programu CAD, mile widziany ALLPLAN wraz z dodatkami do prefabrykacji.

  • Umiejętność wykonywania analiz np. ekonomicznego wykorzystywania stali zbrojeniowej.

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie konstrukcji.

  • Gotowość do podjęcia współpracy w ramach B2B.

To oferujemy

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Dużą samodzielność przy wdrażaniu własnych inicjatyw i pomysłów.

  • Wyjazdy i spotkania integracyjne.

  • Ponadprzeciętną atmosferę pracy.

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.