Projektant konstrukcji żelbetowych

  • Krępice (pow. średzki), Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 05.10.2017
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 04.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

JORDAHL & PFEIFER Technika
Budowlana Sp. z o.o.

reprezentuje znane na rynku budowlanym marki
Jordahl, Pfeifer, H-Bau i Calenberg.
Naszą dewizą jest pomoc partnerom w zakresie
technologii konstrukcji żelbetowych oraz linowych.
W myśl zasady: „swoboda architektury, perfekcja
konstrukcji" - czynimy przestrzeń wokół nas przyjazną.
W związku z rozwojem firmy, do naszego zespołu
projektowego poszukujemy nowego pracownika na
stanowisko
Projektanta konstrukcji żelbetowych
Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Krępice (pow. średzki)
Opis stanowiska:
  • Opracowywanie i przygotowanie dokumentacji projektowych
  • Obliczenia i dobór elementów systemowych
  • Przygotowywanie zestawień elementów systemowych na podstawie dokumentacji projektowych
  • Doradztwo techniczne
  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań technicznych
Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo
  • Mile widziane doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji betonowych
  • Znajomość oprogramowania Autocad, Ms Office, Cadsis, Nemetschek Allplan
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności interpersonalne niezbędne w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • Odpowiedzialność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziane uprawnienia projektowe
Oferowane warunki pracy:
  • Stabilne stanowisko pracy w zgranym zespole projektowym
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w organizacji o wieloletniej tradycji gospodarczej
  • Wyposażenie w narzędzia pracy dostosowane do realizacji powierzonych zadań
  • Rozwój zawodowy, szkolenia oraz benefity pracownicze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i wykonywanych zadań
  • Świetna atmosfera pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.
opis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się