Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Projektant - konstruktor

NIBE BIAWAR sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 57

Leśna Dolina

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie nowych wyrobów i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących produktach

  • budowanie i badanie prototypów wyrobów

  • prowadzenie ustaleń technicznych z dostawcami komponentów

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej dla nowych i istniejących wyrobów

  • współudział w badaniu i certyfikowaniu wyrobów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Systemy Energetyki Cieplnej, Mechanika i Informatyka Stosowana lub pokrewne)

  • umiejętność obsługi konstrukcyjnych programów typu CAD 2D/3D, SolidWorks lub Inventor

  • znajomość zagadnień mechaniki, elektroniki i ogrzewnictwa

  • podstawowa wiedza w zakresie wymagań stawianych urządzeniom grzewczym

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • samodzielność i komunikatywność

  • dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (prężnie działamy już ponad 50 lat!),

  • pracę od poniedziałku do piątku (7.00-15.00),

  • pracę w przyjaznej atmosferze (mimo dużego budynku, w którym pracujemy nie panuje u nas korporacyjna atmosfera),

  • wartościowe doświadczenie zawodowe (nasi specjaliści, z chęcią będą wspierać rozwój osób, które wykażą się wiedzą i chcą budować swoje doświadczenie),

  • świadczenia z ZFŚS (świadczenia świąteczne w formie pieniężnej, paczki świąteczne, pożyczki),

  • dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport),

  • znaczące dofinansowanie do zakupu okularów,

  • możliwość zakupu produktów w atrakcyjnych cenach (Sklep firmowy),

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne