Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant - Konstruktor – branża budowlana

BaumatO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie konstrukcji budynków mieszkalnych w technologii prefabrykacji

  • wykonywanie obliczeń statyczno- wytrzymałościowych

  • opracowywanie dokumentacji technicznej budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej zgodnie z obowiązującymi normami oraz Prawem Budowlanym

  • współpraca z zespołami projektowymi w innych branżach oraz pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe techniczne o profilu konstrukcyjno-budowlanym

  • znajomość programów: AutoCAD, ROBOT Structural Analysis, Tekla Structures ( mile widziane )

  • uprawnienia konstrukcyjne

  • kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji całych budynków dla budownictwa mieszkaniowego

  • dobra znajomość przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych oraz obowiązujących norm branżowych

  • proaktywna postawa, inicjatywa i kreatywność w działaniu

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie w prefabrykacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z całkowicie polskim kapitałem, z prawie 30 letnią tradycją

  • uczestnictwo w ciekawych projektach, również międzynarodowych

  • motywujący system wynagradzania (podstawa+premia)

  • pracę w firmie promującej kulturę organizacyjną nastawioną na ludzi, ich rozwój i współpracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Baumat

Firma Baumat działa na rynku budowlanym od 1990 roku. Jesteśmy czołowym producentem konstrukcyjnych i architektonicznych prefabrykatów z betonu .Towarzyszymy naszym inwestorom na wszystkich etapach budowy. Posiadamy własne biuro projektowe oraz nowoczesny zakład produkcyjny w Bydgoszczy.

Dzięki indywidualnemu przygotowaniu projektu oraz wykorzystaniu przemysłowej technologii produkcji umożliwiamy architektom swobodę twórczą przy jednoczesnej szybkiej i doskonałej jakościowo realizacji. Budownictwo prefabrykowane jest najbardziej optymalną formą budowy – zarówno pod względem kosztów, jakości, ekologii i szybkości wykonania.

Dzięki nowoczesnemu podejściu do prefabrykacji oraz bardzo dobrej jakości produkowanych wyrobów, spółka Baumat zdobyła uznanie inwestorów oraz wiodących firm budowlanych, Wspólnie stworzyliśmy wiele budynków w kraju i za granicą.

Przewiń do profilu firmy