Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Konstruktor - branża budowlana

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MWM Sp. z o.o.

    Biuro Projektów MWM istnieje od 1989 roku i jest jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych w kraju wykonawców projektów obiektów rekreacyjnych i sportowych. Jesteśmy autorem takich obiektów jak "Termy Cieplickie", Aquapark Racibórz, Aquapark "Garwolanka", pływalnia COS "Cetniewo" we Władysławowie i kilkudziesięciu innych.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.mwm.pl

    Miejsce pracy: Gliwice
    Region: śląskie
    Numer referencyjny: KONSTR-2017

    Opis stanowiska:

    • Samodzielny konstruktor z uprawnieniami do projektowania - wykonywanie projektów w branży konstrukcyjnej
    • Współpraca na zasadzie zlecenia - możliwe nawiązanie współpracy z zespołem - projektant + asystent.
    • Możliwość nawiązania wieloletniej wspólpracy.

    Wymagania:

    • Poszukujemy do stałej współpracy samodzielnych projektantów branży konstrukcyjnej posiadających uprawnienia do projektowania.

    Oferujemy:

    • Możliwość współpracy przy wykonywaniu dużych, ciekawych projektów obiektów użyteczności publicznej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie listy wykonanych projektów.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego prez MWM Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Gliwicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest MWM Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Grottgera 35. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.