Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant – Konstruktor budowy maszyn

item Polska

  • Partyzantów 7, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

item Polska

Partyzantów 7

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie indywidualnych rozwiązań dla klienta na podstawie systemu modułowego MB (SolidEdge)

  • opracowanie projektów i opieka nad nimi w procesie produkcji,

  • doradztwo w doborze i zastosowaniu naszych komponentów,

  • zarządzanie procesem przygotowania produkcji pod opracowywany projekt (środowisko programu NAVision).

Nasze wymagania

  • znajomość systemu modułowego profili aluminiowych,

  • dobra znajomość w zakresie budowy maszyn,

  • znajomość systemów 3D-CAD, szczególnie SolidEdge,

  • wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ,

  • samodzielna i efektywna organizacja czasu pracy,

  • zaangażowanie, komunikatywność i pozytywne nastawienie w pracy,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemem modułowym item, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • różnorodne, odpowiedzialne zadania w nowoczesnym i innowacyjnym przedsiębiorstwie,

  • stabilne miejsce pracy w przyjaznej atmosferze,

  • obszerne szkolenie produktowe i wstępne (w tym 2 tygodnie w centrali firmy we Wrocławiu),

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

  • jednozmianowy, elastyczny tryb pracy,

  • dodatek świąteczny i urlopowy, prywatna opieka medyczna, dopłata do karty sportowej, ubezpieczenia i obiadów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

item Polska

Firma item jest międzynarodowym przedsiębiorstwem, odnoszącym sukcesy na rynkach światowych w obszarach modułowych rozwiązań dla branży przemysłowej. item to lider a zarazem synonim przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych odznaczający się dobrym designem. Stały rozwój był, jest i będzie symbolem naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy

Wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie? Prosimy o przesłanie aplikacji w ciągu 14 dni od dnia ukazania się ogłoszenia z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia i możliwym terminem rozpoczęcia pracy.