Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Projektant - Konstruktor CAD

Proengineering Henryk KacinielO firmie

  • Facimiech (pow. krakowski), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Proengineering działająca na terenie południowej Polski,
w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osoby na stanowisko Projektant - Konstruktor CAD.
Zakres działalności związany jest z obsługą wiodących firm produkcyjnych w zakresie projektowania,
wytwarzania i wdrażania maszyn i systemów produkcyjnych - głównie w branży spożywczej oraz automotive.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie CAD - Budowa Maszyn
  • Kontakt i współpraca z klientem
  • Przygotowywanie kosztorysów inwestycji
  • Prowadzenie projektu od momentu zatwierdzenia do etapu oddania do użytku i rozliczenia inwestycji
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z projektem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka),
  • Min. 2 lata doświadczenia w branży projektowej - maszyn i urządzeń, mile widziane doświadczenie w branży spożywczej lub automotive,
  • Umiejętność zarządzania projektem od strony technicznej,
  • Znajomość programów MS Office, AutoCAD, Inventor,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę oraz możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego zespołu projektowego,
  • Umowę o pracę,
  • Rozwój poprzez realizację nowych i prototypowych projektów,
  • Długofalową współpracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z wiodącymi na rynku zakładami produkcyjnymi.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne