Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Projektant - Konstruktor

LARK LEISURE HOEMS Sp. z o.o. O firmie

  • Darłowo, Koszalin

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu handlowego w przygotowaniu ofert,

  • współpraca z działem projektowym w procesie konstruowania nowych produktów i modyfikacji już istniejących,

  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych,

  • udział w przygotowaniu kosztorysów,

  • przygotowanie dokumentacji konstrukcji i nadzór nad procesami jej wdrożenia,

  • udział w doborze odpowiednich materiałów,

  • ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych,

  • współpraca z doświadczonym konstruktorem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub kończysz studia albo jesteś absolwentem,

  • znajomość programu do obliczenia statyki,

  • znajomość programu do projektowania AutoCAD lub REWIT,

  • umiejętność pracy w zespole i zdolności analityczne,

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji drewnianych i/lub

  • doświadczenie w branży budowlanej.

To oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,

  • pracę w przyjaznej atmosferze na odpowiedzialnym i pełnym wyzwań stanowisku,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się organizacji,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • zakwaterowanie dla osób spoza Darłowa i okolic,

  • możliwość pracy zdalnej lub pracy 4 dni w tygodniu w siedzibie Firmy.

LARK LEISURE HOEMS Sp. z o.o.

Fabryka LARK Leisure Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Darłowie to największa w Europie Środkowo-Wschodniej i najnowocześniejsza fabryka domów mobilnych i modułowych z własną fabryką mebli. LARK Leisure Homes posiada punkty sprzedaży w całej Europie, jej produkty zostały wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami, a jakość potwierdzona najważniejszymi na rynku certyfikatami.

Przewiń do profilu firmy