Oferta pracy

Projektant - Konstruktor displayów i opakowań tekturowych

EmeraldO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy producentem ekspozytorów oraz opakowań z tektury falistej. Nasze atuty to ponad 25 letnie doświadczenie w branży oraz unikalna technologia do produkcji materiałów
Point-Of-Sale. W związku z dynamicznym rozwojem ekologicznych materiałów opakowaniowych i ekspozycyjnych PILNIE poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • projektowanie materiałów POS z tektury oraz opakowań (standy, display'e, stojaki reklamowe, regały itp.);
  • opracowywanie wstępnych i produkcyjnych koncepcji produktów zgodnie z wytycznymi klienta;
  • proponowanie innych rozwiązań oraz reagowanie na potrzeby klienta;
  • ścisła współpraca z opiekunem projektu oraz z działem realizacji produkcji;

Oczekujemy:

  • umiejętności projektowania w środowisku CAD;
  • znajomości programu Artios CAD lub podobnych;
  • doświadczenia i znajomości programów z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator), Corel Draw będą dodatkowym atutem;
  • kreatywności oraz nieszablonowości w projektowaniu;
  • dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie;
  • swobodne i kreatywne stanowisko, dające wiele satysfakcji z wykonywanej pracy;
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi projektowych i produkcyjnych;
  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego;
  • realizację ciekawych i pozbawionych rutyny projektów;
  • pracę w dojrzałej firmie z miłą atmosferą i wsparciem ze strony przełożonych;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o profilu naszej działalności to wejdź na naszą
stronę internetową www.emerald.pl lub emudisplay.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy