Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant - Konstruktor

DAWID SCHŰTTE Rząska Poland O firmie

6 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
  • Specjalista

Jako producent systemów osłon okiennych produktów dekoracji wnętrz poszukujemy na stanowisko Projektant-konstruktor SolidWorks systemów mocowań z tworzyw sztucznych/plastyku.

Opis stanowiska:
- wykonywanie dokumentacji technicznej,
- współpraca z działem produkcji i zaopatrzenia,
- zatwierdzanie wzorców produkcyjnych i rysunków technicznych,
- dobór odpowiednich materiałów do projektu,
- nadzór nad realizacją projektu.

Wymagania:
- znajomość oprogramowania SolidWorks,
- umiejętność tworzenia dokumentacji,
- doświadczenie,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- konsekwencja w działaniu,
- pozytywne myślenie.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie (plan wynagrodzeń ustalany indywidualnie),
- dowolną formę zatrudnienia,
- prace w młodym zgranym zespole,
- rodzinną atmosferę w pracy.

CV proszę przesłać wraz z przykładowym/przykładowymi rzutami wykonanych projektów.

Ogłoszenie archiwalne