Oferta pracy

Projektant-Konstruktor

Valmet Technologies and Services S.A.

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Jako Projektant/Konstruktor jesteś przedstawicielem Valmet i zarządzasz całym procesem projektowym. Prace prowadzone są we współpracy z różnymi zasobami firmy, takimi jak zarządzanie projektami, produkcja i sieć sprzedaży. Praca opiera się na potrzebach klienta i możliwościach biznesowych Valmet. Jako Projektant/Konstruktor jesteś odpowiedzialny za przygotowanie i prezentację projektu. Będziesz miał szansę stworzyć nowe możliwości biznesowe w sposób zorientowany na klienta. Ważną częścią Twojej pracy będzie dbałość o klienta i jego satysfakcje. W biurze przygotowujesz projekty, aby znaleźć nowe rozwiązania dla dotychczasowych klientów. Jako Projektant masz niepowtarzalną okazję do nawiązania długotrwałych relacji z klientami na całym świecie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe Wydział Mechaniczny – preferowany kierunek Inżynieria Mechaniczna

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu maszyn

  • (preferowane jest również doświadczenie w branży papierniczej)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość narzędzi MS Office i środowiska Windows

  • Pożądana znajomość oprogramowania do projektowania i tworzenia dokumentacji technicznej. Preferowane: Solidworks i AutoCad (doceniana jest znajomość programu Catia)

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Inne języki są atutem

  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie do komunikacji wewnętrznej.

  • Prawo jazdy Kat. B

  • Entuzjazm i zaangażowanie w pracę

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Jeśli masz pewność, że odniesiesz sukces na tym stanowisku, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich tych wymagań, nie wahaj się aplikować. Zawsze szukamy różnorodności i talentu.

To oferujemy

Stabilną, ciekawą i jednocześnie pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego i aktywnego udziału w licznych projektach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

When everything works together

Valmet is where the best talent from a wide variety of backgrounds comes together. With 14.000 professionals around the world, we are the leading global developer and supplier of technologies, automation and services for the pulp, paper and energy industries. Our commitment to moving our customers’ performance forward requires creativity, technological innovations, service know-how – and above all, teamwork.

Przewiń do profilu firmy