Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant – Konstruktor konstrukcji drewnianych – wiązarów kratowych

"DREW-INWEST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" sp.k.O firmie

"DREW-INWEST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" sp.k.

Junacka 31

Czechowice-Dziedzice

Twój zakres obowiązków

  • praca przy użyciu oprogramowania PAMIR (MiTek), AutoCAD, Excell, MS Office

  • przygotowywanie wstępnych projektów konstrukcji wiązarowych

  • wykonywanie kosztorysów

  • wspieranie procesu ofertowania i sprzedaży do klienta, uzgodnienia z klientem

Nasze wymagania

  • znajomość rysunku technicznego

  • samodzielność

  • komunikatywność

  • znajomość oprogramowania: AutoCad, Word, Excel

Mile widziane

  • znajomość programu Pamir

To oferujemy

  • możliwość pracy w niewielkim zespole

  • szkolenia w zakresie oprogramowania, projektowania oraz podnoszenie kwalifikacji

  • wynagrodzenie do negocjacji, zależy od doświadczenia

Fabryka konstrukcji drewnianych DREW-INWEST zapewnia kompleksową obsługę inwestycji, poczynając od fachowego doradztwa technicznego, poprzez projekty techniczne opracowywane we własnych pracowniach projektowych, produkcję w zakładach prefabrykacji, po transport i montaż za pomocą jednej z wielu własnych ekip.

Przewiń do profilu firmy

Oferta pracy na stanowisku „Projektant – Konstruktor konstrukcji drewnianych – wiązarów kratowych” w firmie zajmującej się projektowaniem, produkcją, montażem wiązarów dachowych, domów szkieletowych, stropów drewnianych.

Zapraszamy do aplikowania również studentów 4. lub 5. roku bądź Absolwent Kierunku Budownictwo (uczelnia PWR lub UP).