Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant - konstruktor

STEEL DESIGN sp. z o.o.O firmie

4 0005 500 brutto / mies.
  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie konstrukcji stalowych – schodów, balustrad, drzwi, okien,

  • przygotowywanie rysunków technicznych dla działu produkcji,

  • przygotowanie zestawień materiałowych,

  • nadzór nad realizacją projektu we współpracy z kierownikiem produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: techniczne,

  • znajomość programu SolidWorks,

  • znajomość programu DraftSight,

  • znajomość programu LogiKal (mile widziana),

  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,

  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • kreatywność i otwarty umysł na nowe rozwiązania.

Mile widziane

  • studenci lub absolwenci studiów technicznych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie na start i podwyżka po okresie próbnym

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zagranicznym,

  • niezbędne narzędzia umożliwiające efektywną pracę,

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,