Oferta pracy

Projektant konstruktor

Impel Tech Solutions Sp. z o.o. sp. k.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie projektów konstrukcyjno-budowlanych dla konstrukcji strunobetonowych oraz kratowych

  • Wsparcie od strony projektowej Kierownika Projektu / Dyrektora Oddziału

  • Współpraca z Pionem Produkcji w zakresie nowych oraz realizowanych już projektów

  • Nadzór i weryfikacja dokumentacji pod względem kosztów w tym opracowywanie projektów zamiennych dla już powierzonej dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Budownictwo

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata jako samodzielny konstruktor

  • Znajomość pakietu MS Office, AutoCad, Robot

  • Umiejętna organizacja i planowanie pracy własnej, umiejętność priorytetyzacji zadań realizowanych pod presją czasu

  • Mile widziane doświadczenie przy budowie obiektów radiokomunikacyjnych (maszty, wieże)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o dużej dynamice rozwoju

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów

  • Możliwość korzystania z karty Multisport, ubezpieczeń grupowych i prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Impel Tech Solutions Sp. z o.o. Sp. k., będąca częścią Grupy Impel, zajmująca się usługami technicznego utrzymania nieruchomości, klimatyzacji, wentylacji oraz projektowania i wykonania dostaw infrastruktury telekomunikacyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy