Oferta pracy

Projektant - Konstruktor

Valmet Technologies and Services S.A.

Dowborczyków 8

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

Jako Projektant/Konstruktor jesteś przedstawicielem Valmet i zarządzasz całym procesem projektowym. Prace prowadzone są we współpracy z różnymi zasobami firmy, takimi jak zarządzanie projektami, produkcja i sieć sprzedaży. Praca opiera się na potrzebach klienta i możliwościach biznesowych Valmet. Jako Projektant/Konstruktor jesteś odpowiedzialny za przygotowanie i prezentację projektu. Będziesz miał szansę stworzyć nowe możliwości biznesowe w sposób zorientowany na klienta. Ważną częścią Twojej pracy będzie dbałość o klienta i jego satysfakcje. W biurze przygotowujesz projekty, aby znaleźć nowe rozwiązania dla dotychczasowych klientów. Jako Projektant masz niepowtarzalną okazję do nawiązania długotrwałych relacji z klientami na całym świecie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe Wydział Mechaniczny – preferowany kierunek Inżynieria Mechaniczna

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu maszyn (preferowane jest również doświadczenie w branży papierniczej)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość narzędzi MS Office i środowiska Windows

  • Pożądana znajomość oprogramowania do projektowania i tworzenia dokumentacji technicznej. Preferowane: Solidworks i AutoCad (doceniana jest znajomość programu Catia)

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Inne języki są atutem

  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie do komunikacji wewnętrznej.

  • Prawo jazdy Kat. B

  • Entuzjazm i zaangażowanie w pracę

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Jeśli masz pewność, że odniesiesz sukces na tym stanowisku, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich tych wymagań, nie wahaj się aplikować. Zawsze szukamy różnorodności i talentu.

To oferujemy

Stabilna, ciekawa i jednocześnie pełna wyzwań praca w przyjaznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego i aktywnego udziału w licznych projektach.

Valmet to miejsce, w którym spotykają się największe talenty z różnych środowisk. Dzięki 14 000 profesjonalistów na całym świecie jesteśmy wiodącym globalnym projektantem i dostawcą technologii, automatyzacji i usług dla przemysłu celulozowego, papierniczego i energetycznego. Nasze zaangażowanie w poprawę wydajności naszych klientów wymaga kreatywności, innowacji technologicznych, know-how w zakresie usług - a przede wszystkim pracy zespołowej.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy