Logo Pracuj.pl

Projektant Konstruktor

Valmet Technologies and Services S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Jako Projektant/Konstruktor jesteś przedstawicielem Valmet i zarządzasz całym procesem projektowym. Prace prowadzone są we współpracy z różnymi zasobami firmy, takimi jak zarządzanie projektami, produkcja i sieć sprzedaży. Praca opiera się na potrzebach klienta i możliwościach biznesowych Valmet. Jako Projektant/Konstruktor jesteś odpowiedzialny za przygotowanie i prezentację projektu. Będziesz miał szansę stworzyć nowe możliwości biznesowe w sposób zorientowany na klienta. Ważną częścią Twojej pracy będzie dbałość o klienta i jego satysfakcje. W biurze przygotowujesz projekty, aby znaleźć nowe rozwiązania dla dotychczasowych klientów. Jako Projektant masz niepowtarzalną okazję do nawiązania długotrwałych relacji z klientami na całym świecie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe Wydział Mechaniczny – preferowany kierunek Inżynieria Mechaniczna
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu maszyn (preferowane jest również doświadczenie w branży papierniczej)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość narzędzi MS Office i środowiska Windows
  • Pożądana znajomość oprogramowania do projektowania i tworzenia dokumentacji technicznej. Preferowane: Solidworks i AutoCad (doceniana jest znajomość programu Catia)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Inne języki są atutem
  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie do komunikacji wewnętrznej
  • Prawo jazdy Kat. B
  • Entuzjazm i zaangażowanie w pracę
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Jeśli masz pewność, że odniesiesz sukces na tym stanowisku, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich tych wymagań, nie wahaj się aplikować. Zawsze szukamy różnorodności i talentu.

To oferujemy

Stabilną, ciekawą i jednocześnie pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego i aktywnego udziału w licznych projektach.

Valmet Technologies and Services S.A.

Valmet to miejsce, w którym spotykają się największe talenty z różnych środowisk. Dzięki 14 000 profesjonalistów na całym świecie jesteśmy wiodącym globalnym projektantem i dostawcą technologii, automatyzacji i usług dla przemysłu celulozowego, papierniczego i energetycznego. Nasze zaangażowanie w poprawę wydajności naszych klientów wymaga kreatywności, innowacji technologicznych, know-how w zakresie usług - a przede wszystkim pracy zespołowej.

Dołącz do nas!

Aktualne oferty pracodawcy
R13545

Projektant Konstruktor, Łódź