Oferta pracy

Projektant - Konstruktor mocowań (branża fotowoltaiczna)

SALES HR

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest nowo powstała fabryka mocowań dla branży PV, wchodząca w skład dużej grupy kapitałowej spółek w branży okołobudowlanej. Szukamy osoby na stanowisko: Projektant Konstruktor mocowań (branża fotowoltaiczna).

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie nowych rozwiązań w zakresie systemów montażowych instalacji fotowoltaicznych

  • dobieranie rozwiązań technologicznych i technicznych wg oczekiwań i wymagań klientów

  • opracowywanie uzasadnień i komentarzy w zakresie doboru proponowanych rozwiązań

  • uczestnictwo w spotkaniach handlowych na zasadzie eksperta technicznego

  • weryfikacja jakości istniejących rozwiązań, ich optymalizacji i modyfikacji

  • aktywny udział w projektowaniu innych rozwiązań i produktów

  • współpraca z technologiem i kierownikiem zakładu produkcyjnego w zakresie opracowywania technologii wytwarzania projektowanych wyrobów, doboru maszyn i narzędzi

  • współpraca z Działem Kontroli Jakości i zewnętrznymi jednostkami badawczym w zakresie walidacji i certyfikacji produktów

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na stanowisku konstruktora mocowań fotowoltaicznych - min dwa lata

  • znajomość oprogramowania do tworzenia ww. projektów

  • duża samodzielność, inicjatywa

  • gotowość do pracy hybrydowej/zdalnej - centrala w Piotrkowie Trybunalskim

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - otwartość na oczekiwania kandydatów

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju w nowopowstałej fabryce oraz centrum konstrukcyjnym

  • do ustalenia charakter pracy: hybrydowo/zdalnie/na miejscu

  • dużą samodzielność i stabilność pod znaną dużą polską marką