Projektant/Konstruktor odzieży

  • Andrychów, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.04.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 04.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TXM S.A. to największa polska sieć dyskontów, posiadająca ponad 400 sklepów i nowoczesny sklep online. Oferta TXM to głównie modne ubrania w atrakcyjnej cenie dla całej rodziny oraz artykuły wyposażenia wnętrz.

    Tworzymy modę dla wszystkich!

    Doceniamy prace z pasją!
    Miejsce pracy: Andrychów
    Nr ref.: PK/04/2019

    Opis stanowiska:

    • Współtworzenie i projektowanie produktów zgodnych z linią stylistyki TXM
    • Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji
    • Śledzenie trendów obowiązujących w modzie
    • przygotowywanie dokumentacji techniczno-technologicznej odzieży
      - rysunek techniczny
      - tabela wymiarów
      - informacje dodatkowe
    • kontrola konstrukcji wzorów odzieży
      - nadanie próbek pod względem rozmiarowym i jakościowym
      - prowadzenie zmian
      - nanoszenie ostatecznych poprawek
    • wykonywanie komentarzy do wzorów pierwszego zatwierdzenia, wzorów przedprodukcyjnych i produkcyjnych,
    • akceptację wzorów do produkcji
      - komentowanie inspekcji poprodukcyjnych
      - konsultacje z kupcami

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość aktualnych trendów oraz zasad konstrukcji i stopniowania odzieży
    • język angielski w stopniu komunikatywnym
    • dobra znajomość programu Corel Draw, pakietu MS Office
    • kreatywność i wysokie poczucia estetyki
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego
    • realny wpływ na współtworzenie kolekcji
    • ciekawe projekty i ambitne zadania
    • niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dowiedz się więcej o Nas, wejdź na:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez TXM S.A. z siedzibą w Andrychowie (34-120) przy ul. Krakowskiej 140a zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz .U. z 2018 r. poz. 1000).”