Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant/Konstruktor oprzyrządowania

IBSDesign Sp. z o.o.sp.k.

  • Fabryczna 18A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Fabryczna 18A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie maszyn, stanowisk zautomatyzowanych oraz oprzyrządowania w środowisku CAD

  • opracowywanie dokumentacji technicznej (dokumentacja wykonawcza detali spawanych, obrabianych oraz dokumentacja montażowa)

  • Częściowy nadzór na montażem i uruchomieniem maszyny/procesu.

  • praca na terenie Wrocławia

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne)

  • minimum dwuletnie doświadczenie w dziale konstrukcyjnym – branża maszynowa.

  • biegła znajomość jednego systemu CAD. Mile widziana znajomość Catia, SolidEdge, SolidWorks lub Inventor.

  • wiedza z zakresu technik wytwarzania (obróbka skrawaniem itp.)

  • zdolność analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność organizacji pracy własnej

  • sumienność i odpowiedzialność

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość j. Angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość doskonalenia zawodowego

  • dużą samodzielność w działaniu

  • bardzo dobrą atmosferę w zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy