Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant - Konstruktor

  • Radzionków, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Projektant/Konstruktor
    (branża oświetleniowa)
    Miejsce pracy: Radzionków
    Nr ref. POK/02/15

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie i konstruowanie opraw oświetleniowych oraz modernizacja obecnych
      w ofercie pod  kątem  rynku polskiego i zagranicznych (znajomość standardów rynkowych, trendów)
    • Tworzenie modeli 3D oraz rysunków opraw oświetleniowych
    • Nadzór nad realizacją projektów od strony technicznej
    • Opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej
    • Nadzór nad wprowadzeniem do produkcji i  wdrażaniem nowych wyrobów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe elektrotechniczne
    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora przy projektowaniu nowych produktów i wdrażaniu ich do produkcji w branży oświetleniowej
    • Znajomość programów Solid Works lub Solid Edge oraz AutoCad
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Dokładność i dobra organizacja pracy własnej
    • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i współpracy w zespole
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialne stanowisko pracy, w dużej i prężnie rozwijającej się firmie
    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju na stanowisku pracy, poprzez nowe wyzwania czy projekty

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
    (CV i list motywacyjny) za pomocą przycisku aplikowania

    W tytule e-maila proszę wpisać nr ref.: POK/02/15
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”